Odkryj wypożyczalnie w Chorwacji, Czarnogórze i Słowenii

Apartamenty &Rooms Slovenian Istria, Koper

Opis

Wsi Truške znajduje się w samym sercu słoweńskiego Istria, zaledwie 15 minut jazdy od centrum miasta Koper. Na obrzeżach miejscowości znajduje obiekcie wakacje Kozlovič rodzinie, w której oferujemy pokoje i apartamenty turystycznych, jak również kulinarne na zamówienie. Położony jest w cichej, w otoczeniu przyrody i piękny widok na morze i krajobraz. Środowisko jest odpowiedni dla osób szukających ciszy i budowy nowych mocy, jednak chcesz pozostać w pobliżu centrum wydarzeń na słoweńskim wybrzeżu, gdzie jest rozpowszechnione na całym Morzu Śródziemnym przyjazne dla klimatu. Poza tym świeże powietrze i wspaniałe widoki za odwiedzenie z nami oferujemy dwu, trzy i czteroosobowe pokoje oraz apartamenty dla trzech osób (prywatna łazienka i kuchnia). W razie potrzeby można dostać śniadanie, po wcześniejszym uzgodnieniu oferujemy obiady i kolacje. Użytkownicy z pokoi jest w pełni wyposażona kuchnia i taras z grillem. Ponadto, możemy pomóc w organizacji aktywnego wypoczynku i przystosowany do seminariów i spotkań. W bezpośrednim sąsiedztwie są chodniki, dla rowerzystów. Ścieżka poprowadzi Cię przez łąki i lasy w pobliżu strumienia i będzie pełen świeżości. W celu lepszego zapoznania się z kulturą wina mogą odwiedzić okoliczne gospodarstwa rolne, które należą do Istrii szlak wina. Ponadto, nasz taras, który sam zaprasza poležavanju i opalania w sali klubowej można zrelaksować się bilard, piłkarzyki, rzutki lub zagrać w "grze Brisca" z miejscowymi. Oferujemy również komputer z dostępem do Internetu. Latem odbywają się po wszystkich okolicznych wsi, tradycyjne festiwale - Sagra, gdzie można poznać zwyczaje i obyczaje rzeczywistych Ištrijanov i smak typowych potraw. Szczególnie należy zauważyć, że w miesiącu maju, w sąsiedniej wsi Marezige, która odbyła się tradycyjna wystawa Refosco, które nagradzają najlepszych win i gdzie odbywa się parada z motywami z chłopskiego życia Ištrijanov. Tymczasem w czerwcu, kiedy z kolei wszystkich fanów muzyki jazzowej, big bandy na MareziJazz festiwalu.

Mapa

Opinie

Czy zostałeś tutaj? Dodaj recenzję

Jerzy Skulimowski

Saturday, August 18, 2012
Polecam ! Znakomite miejsce w Słoweńskiej Istrii.Przystępne ceny za nocleg. Blisko do Kopru,Piranu itp.Bardzo mili gospodarze. Doradzą, pomogą.Jeśli ktoś szuka cichego lokum z dala od miejskiego gwaru i z boku kurortów to jest właśnie to.Pani Mateja Hrvatin Kozlovic zajmuje się też produkcją oliwy z oliwek.Do kupienia na miejscu.Super jakość.

Andrea Švancárová

Friday, August 5, 2011
V tomto zariadení sme boli ubytovaní 10 dní,mali sme krásnu izbu s balkónom a výhľadom na more.Cítili sme sa tu výborne a to aj vďaka úžasným hostiteľom ako Kozlovičovci nepochybne sú.Majiteľka Tejka je milá,priateľská,vždy ochotná pomôcť a poradiť.Preto toto zariadenie 100% odporúčam navštíviť!!!! O rok sa tam už tešíme.S takýmito úžasnými ľuďmi sme sa ešte nestretli...
Od 20 €/noc
Minimalny pobyt 1 nights
Mateja Hrvatin Kozlovic
+386 41 248 964
Od 20 €/noc
Kontakt