Odkryj wypożyczalnie w Chorwacji, Czarnogórze i Słowenii

Apartamenty "BARBARA"-Tisno VI, Tisno

Opis

Mieszkańcy Tisno, rolnicy, rybacy są, ale najważniejsze jest przemysł w Tisno turystyka, która wreszcie świeci w środkowej Dalmacji. Pokreni pokaz slajdów Tisno stał się największą miejscowością na wyspie i gmina Centrum. Miejsce to jest znane ze swoich przestronnych placów, zieleni i długiego nabrzeża. Część ziemi Tisno szybko rośnie w ostatnich czasach. Wiele altany, apartamentów, restauracji i małych hoteli rodzinnych zbudowano tam. Centrum starego miasta znajduje się na wyspie. Na południowy wschód od most zwodzony, a za ostatnie domy i kościoła św. Andrija kładzie na kamienistą plażę. A schronisk drewna tej plaży i 1000 m długości promenady rozciąga się obok niego. Barbara jest dom apartamentowy położony na północno-zachodniej części miasta Tisno jest na brzegu tuż przy plaży, portu i widokiem na zatokę i wyspy Murter. W bloku znajduje się 8 kompletnie wyposażone apartamenty do zakwaterowania 30 osób z balkonem lub tarasem z widokiem na morze. Trzygwiazdkowy dom apartamentowy "Barbara" jest atrakcyjny i przytulne zakwaterowanie dla 30 osób. Jest on położony w przepięknej środowiska na wybrzeżu z widokiem na miasto Tisno i kanał Tisno. Apartamenty: Goście mogą wybierać pomiędzy 8 apartamentów, z których każdy ma oddzielny balkon lub taras z pięknym widokiem na morze. , Wszystkie obiekty noclegowe są świetnie wyposażone. Dom apartamentowy "Barbara" jest szczególnie przydatny dla osób, które chcą spędzić letnie wakacje w autentycznym miasta Dalmacji i zrobić wycieczki wyspa, archipelag, ziemi, lub liczne parki narodowe i parki przyrody (NP Kornati, Krka, NP Paklenica, PP Vransko jezero, Telašćica). Dostęp do bloku: dobry dojazd z pojazdów, gwarantowane miejsce parkingowe dla wszystkich gości, dobre połączenie ruchu przez transport publiczny. Udogodnienia w bloku mieszkalnym: grill Dodatkowe udogodnienia i usługi: łóżeczko, Pralka, żelazko, czyszczenia i sprzątania zawsze na gości zmienić. Plaże: odległość od plaży do bloku wynosi 50m. Jest to plaża żwirowa z utwardzonej części. Goście apartamentów mogą również popływać na prywatnej plaży "Puntica", gdzie mogą cieszyć się cichą i spokojną atmosferą i widokiem na pobliskie miejscowości Betina na wyspie Murter.

Opinie

Czy zostałeś tutaj?

Obecnie nieaktywny.

Ta reklama jest obecnie nieaktywna. Publikujemy go wyłącznie w celach informacyjnych. Właściciel może go jednak wkrótce aktywować.

Obecnie nieaktywny.

Ta reklama jest obecnie nieaktywna. Publikujemy go wyłącznie w celach informacyjnych. Właściciel może go jednak wkrótce aktywować.

Wróć później lub zobacz inne aktywne ogłoszenia:  Tisno

Wróć później lub zobacz inne aktywne ogłoszenia:  Tisno