Odkryj wypożyczalnie w Chorwacji, Czarnogórze i Słowenii

Apartamenty ANA - HVAR II, Hvar, Grad Hvar

Opis

APARTAMENTY HVAR Zakwaterowanie w Hvar PRIVATE HVAR ZAKWATEROWANIE Apartamenty Ana - położony w południowo-zachodniej części miasta Hvar na miejscu, które oferuje wyjątkowy widok na morze i wyspy Pakleni. Obszar ten jest bardzo cichy w otoczeniu zielonych roślin śródziemnomorskich. Z centrum miasta są 15 minutowego spaceru wzdłuż morza i najbliższej plaży jest zaledwie 5 minut. Możesz dostać się samochodem i parking. Spacer do miasta znajduje się imponujące krajobrazy małe zatoczki i plaże ukryte, piękne zdjęcia palmami i Agaves wzdłuż wybrzeża i poczuć zapach lawendy i rozmarynu. Jeśli zdecydujesz się na trasę, miasto Hvar posiada bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne oraz wiele restauracji i obiekty usługowe zapewnią doskonałą przysmaki kulinarne dla wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić, są kluby nocne spędzić całą noc, bo "miasto robi nie spać "... Jeśli chcesz, aby Twoje wakacje być bardziej interesujące w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się korty tenisowe, boisko do piłki nożnej, sport - centrum rekreacji i można wypożyczyć łodzie i skuterach na wycieczki na wyspy i wielu innych urządzeń, które zapewnią Państwu niezapomniane chwile. Mieszkania do wynajęcia (2-7 osób) są przestronne, ładnie urządzone, z osobnym wejściem i balkonami z widokiem na morze. Każdy apartament posiada klimatyzację, telewizor, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, a tam masz odkryty grill. Miłego pobytu w naszych apartamentach chcesz, aby Lucic rodzinie goszczącej Dla wszystkich innych pytań prosimy o kontakt. Przyjdź na słonecznej wyspie Hvar i doświadczyć jej piękna! Znajdź nas na Facebooku / apartmani.ana.hvar

Mapa

Opinie

Czy zostałeś tutaj? Dodaj recenzję

Obecnie nieaktywny.

Ta reklama jest obecnie nieaktywna. Publikujemy go wyłącznie w celach informacyjnych. Właściciel może go jednak wkrótce aktywować.

Obecnie nieaktywny.

Ta reklama jest obecnie nieaktywna. Publikujemy go wyłącznie w celach informacyjnych. Właściciel może go jednak wkrótce aktywować.

Wróć później lub zobacz inne aktywne ogłoszenia:  Grad Hvar

Wróć później lub zobacz inne aktywne ogłoszenia:  Grad Hvar