Villa La Perla

Odkryj wypożyczalnie w Chorwacji, Czarnogórze i Słowenii

Apartamenty Villa La Perla, Dubrownik, Cavtat

Opis

Elegancki apartament w pobliżu morza. Villa La Perla położony jest na samym początku przy wejściu do starego miasta Cavtat. Jest to ładny dom pokryty kamienia naturalnego otoczony pięknym śródziemnomorskim ogrodzie kwiat. Ciesz się wspaniały widok i zachód słońca z tarasów i balkonów na morze, Cavtat, Stare Miasto w Dubrowniku i Bay Żupa. O: Cavtat: Cavtat - antyczne Epidaurum w Adriatyku jest prekursorem Dubrownika. To średniowieczne miasteczko zostało zbudowane na zboczach półwyspu z dwoma malowniczymi zatokami. Budowanie przestrzeni wieków na zasadach słynnego stylu Dubrownik harmonii, było ciągle wzbogacony zarówno aktywów materialnych i duchowych w każdym okresie jej istnienia. Jej kulturowe i historyczne piękna opowieść o unikalnych dotrzeć do jednego z najbardziej popularnych miejsc turystycznych na chorwackim wybrzeżu. Okolice Dubrownika, śródziemnomorski klimat i bogatą roślinnością pozwoliły na Cavtat się rozwijać w kulturalnym, społecznym i turystycznym centrum Konavle, że kwitnie na jego naturalne piękno. ZAKWATEROWANIE: Villa La Perla składać się z: - 2 podwójne sypialnie / łazienka / klimatyzacja i balkon z widokiem na morze - 2 podwójne sypialnie / łazienka / klimatyzacja i widokiem na park - 1 pokój trzyosobowy z systemu łazienka / wentylacja / parku - Pokój dzienny z TV cyfrowej SAT - Jadalnia z kuchnią (w pełni equieped cocker, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, naczynia) z dużym tarasem / widok na morze - Taras z grillem z przodu domu - prywatne miejsca parkingowe - 1 sypialnia z podwójnym łóżkiem stan apartament / powietrze, TV SAT Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone, w tym ręczniki, pościel. Cena obejmuje wszystkie koszty takie jak prąd, woda i sprzątanie końcowe. Transfer z lotniska mogą być ustawione, jeśli to konieczne. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada własne wejście. Składa się z 1Bedroom, jadalnia z kuchnią gustownie połączone razem, łazienka z prysznicem i pięknym tarasem od strony morza. Dodatkowe wyposażenie obejmuje telewizję satelitarną, internet i klimatyzację. - Za pobyt krótszy niż 3 dni wzrost cen o 20%. - Potwierdzenie rezerwacji zaliczka w wysokości 30% jest wyznaczona. ZAPRASZAMY DO VILLA LA PERLA w Cavtat, mała oaza w pobliżu Dubrownika !!!

Mapa

Opinie

Czy zostałeś tutaj? Dodaj recenzję

Obecnie nieaktywny.

Ta reklama jest obecnie nieaktywna. Publikujemy go wyłącznie w celach informacyjnych. Właściciel może go jednak wkrótce aktywować.

Obecnie nieaktywny.

Ta reklama jest obecnie nieaktywna. Publikujemy go wyłącznie w celach informacyjnych. Właściciel może go jednak wkrótce aktywować.

Wróć później lub zobacz inne aktywne ogłoszenia:  Cavtat

Wróć później lub zobacz inne aktywne ogłoszenia:  Cavtat